Lufta në KQZ, Shehu në Report Tv: Teatër për të na penalizuar! Vangjeli: Komplotistët kundër PD janë brenda partisë, jo Rama! Karma po i kthehet Berishës

13 Mars 2023, 15:18

Luftën që po zhvillohet tashmë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) dhe Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS), deputeti Tritan Shehu e ka konsideruar si një lojë dhe si një teatër duke u shprehur i bindur se do i japin të drejtë Enkelejd Alibeajt.