'Luftë' për finalen e Euro 2020, sonte në 'Wembley' sfidohen Italia e Spanja! Mancini 'nxit' Immobilen, Luis Enrique: Jam unë lideri

6 Korrik 2021, 13:09 | Përditesimi i fundit: 2021-07-06 13:10:04

Përcaktohet sonte ekipi i parë finalist i Euro 2020. Në mbrëmje në Londër luhet gjysmëfinalja e parë mes Italisë dhe Spanjës. Një klasike e futbollit europian mes dy ekipeve që do të “luftojnë” për biletën e finales së madhe. Trajneri Mancini i del në krah sulmuesit Imobile ndërsa Luis Enrique thotë se është ai lideri i kësaj Spanje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha