Mashtroi se punonte jashtë,gruaja e ’kapi mat’ me një tjetër femër në Shqipëri

24 Maj, 18:48

U divorcua pas 4 viteve bashkëjetesë ndërsa sot është nënë e një djali të mitur. Fillimisht ishin kolegë dhe punonin në të njëjtin vend, ndërsa pak kohë më pas njohja mes 24-vjeçares dhe 30-vjeçarit u finalizua në bashkëjetesë. Pak muaj pas kësaj lidhje 24-vjecarja mbetet shtatzënë ende pa bërë celebrimin. 30-vjecari vinte nga një tjetër martesë, ndërsa ishte baba i një vajze. Ai ishte divorcuar kur vendosi të lidhte jetën me gruan e dytë. Çifti fillimisht jetonte tek prindërit e nuses, ndërsa një vit më pas vendosën të merrnin një shtëi me qira në Tiranë. Pasi dolën më vete nisën edhe problemet e para. 30-vjeçari nis punë në një club nate, ndërsa sjellja e tij ndryshoi. Ai iu dorëzua alkoolit dhe kjo shkaktoi konfliketet e para, ndërsa thuajse ishte inekzistent në familje duke mos u përgjigjur për asgjë në familje, as për djalin e tij. Sikur të mos mjaftonte e gjitha kjo gruaja zbulon se bashkëjetuesi i saj kishte nisur një tjetër lidhje paralele me një tjetër vajzë, nga e cila priste një tjetër fëmijë. Ndërhyrja e prindërve të 24-vjeçares nuk e zgjidhi dot këtë situatë. Pas kësaj 30-vjeçari braktis gruan me djalin e mitur duke u larguar me të dashurën e re. Përvecse u përball me braktisjen nga personi me të cilin mendonte të kalonte jetën, 24-vjeçarja gjithashtu mbeti me peshën e kredive që kishte marrë bashkë me Kleantin nën emrin e saj, një shumën prej 6 milion lekësh të vjetra. Ai nuk është interesuar më për djalin e tij, ndërsa deri 3 muaj më parë babai i tij ka paguar 100 mijë lekë të vjetra në muaj për nipin. Sot 24-vjeçarja jeton me prindërit e saj dhe me djalin e mitur. E pamundur për të përballuar kostot e borxheve dhe rritjen e djalit është nëna e saj ajo që kërkon ndihmë pasditen e sotme në studion e emisionit ‘Pa Gjurmë'.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha