Miniferma Allmuça në Mumajes

14 Nëntor 2021, 15:07

Fermeri i vogël Refik Allmuca në fshatin Mumajes Fushë në Baldushk, bën historinë e familjes dhe traditën e trashëguar nga të parët e tij, mbarështimin e dhive autoktone.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha