Minxhozi në Real Story: Asociacioni premisa për normalizim afatgjatë të marrëdhënieve Kosovë-Serbi! Nazarko: Qëndrimi i Kurtit çoi në përplasje me SHBA-të e evropianët

1 Qershor, 23:02

Tensionet në veri të Kosovës dhe zgjidhja politike për shmangien e një përshkallëzimi të konfliktit ishte temë e diskutimit në emisionin ‘Real Story’ në Report Tv me gazetarin Sokol Balla

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha