Mister fati i Ervis Martinajt, ish-e dashura flet ekskluzivisht në ‘Pa Gjurmë’: S’kam lidhje me zhdukjen e tij! I kam dhënë fund historisë

23 Mars, 18:32

Ish e dashura e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, Deta Kokomani mohon lidhjen me zhdukjen e tij. Në një komunikim ekskluziv për emisionin ‘Pa Gjurmë’ në Report Tv  tha se ka muaj që i ka dhënë fund historisë me të dhe e ka harruar, ndaj shprehet se fjalët e saj janë përdorur.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha