Nga rrush vreshti bëhet verë

17 Tetor, 15:30

Usta Arbeni tregon sekretet e nxjerjes së rakisë dhe verës në punishten e tij të vogël, në mënyrë artizanale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha