Një bujk i mirë në Kamenicë të Divjakës (23 prill 2023)

23 Prill, 13:39

"Të dashurosh tokën, të flesh mes bimëve të arave, mes perimeve dhe ullinjve. Të mos lesh asnjë pëllëmbë tokë pa punuar" - ky është mesazhi që traktoristi Pëllumb Zaimi në fshatin Kamenicë, sjell në një intervistë brilante për emisionin Veri Jug. Ndiqni reportazhin "Një bujk i mirë në Kamenicë të Divjakës" realizuar nga moderatori i emisioneve Veri Jug, gazetari Agim Pipa.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha