Një ditë pa ngjarje.... "Meta po luan për të bëre liderin dhe një revolucion për vulën!" (2 mars 2023)

3 Mars, 07:02

Qëndrimin e kryeministrit Edi Rama në Kuvend vetëm gjatë kohës kur mbajti fjalimin e tij, pa u përballur me asnjë pyetje nga opozita, për analistin dhe botuesin Carlo Bollino është e gabuar. Regjistrimin e Partisë së Lirisë ditën e sotme në KQZ, për analistin dhe botuesin Carlo Bollino është një tregues i qartë se si Ilir Meta po tenton që të bëjë liderin e opozitës. Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë Ditmir Bushati thotë se marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është një marrëveshje në favor të të dyja palëve. Në një intervistë për ‘Real Story’ në Report Tv me gazetarin Sokol Balla, Bushati u shpreh se përfundmi i konfliktit mes Serbisë dhe Kosovës i shërben sigurisë në rajon

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha