Një firmë e Bashës regjistron PD-në në zgjedhje/ Lesi: Të dalë në fushatë si kryetar, mos të fshihet! Minxhozi: Të firmosë! Bejko: Nesër mbledhim kryesinë

9 Mars, 22:42

Analisti dhe gazetari, Nikoll Lesi i ftuar në studion e emisionit 'Real Story' me gazetarin Sokol Balla në Report TV, tha se zgjidhja e vetme për regjistrimin e PD-së në zgjedhje, është që Basha të rikthehet si kryetar i partisë dhe të drejtojë fushatën për zgjedhjet lokale që pritet të mbahen në 14 maj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha