Një peshkatar në fshatin Lin

7 Gusht, 15:05

Roland Bicja, banor dhe peshkatar në fshatin Lin, I sapo kthyer nga peshkimi, flet për hapjen e bujtinjave në stinën e verës. Peshku Koran në ujrat e liqenit, si gatesë karakteristike e zonës për turistët vendas dhe të huaj

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha