Noka në ‘Kontrast’: Rama telefonon kriminelë, gjyqtarë e prokurorë e i kërcënon! Kam prova, le të çojë në Prokurori

22 Dhjetor 2022, 19:23

Deputeti demokrat, i rreshtuar krah Sali Berishës, Flamur Noka ka hedhur akuza të rënda në drejtim të kryeministrit Edi Rama. I ftuar në ‘Kontrast’ në Report Tv me gazetarët Denis Minga dhe Lorenc Vangjeli, Noka tha se Rama telefonon kriminelë, gjyqtar dhe prokuror dhe i kërcënon, e për këtë thotë se ka prova, prandaj e sfidon kreun e qeverisë që ta çojë në Prokurori.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha