Nuk ka padi në Tiranë, Rama me 'FBI', PD me Revolucion (2 shkurt 2023 )

2 Shkurt, 21:00

I ftuar në ‘Kontrast’ në Report Tv përballë gazetarëve Denis Minga dhe Lorenc Vangjeli, Sula tha se deri tani konfirmohet se Rama ka vepruar në mënyrë të gabuar dhe është mashtruar nga ish agjenti amerikan, por nuk e përjashtoi mundësinë që fakte të reja të dalin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha