Kodrina e ullinjve në Byshek

28 Nëntor 2021, 15:17 | Përditesimi i fundit: 2021-11-28 15:20:06

Fermeri I vogël Vladimir Bajrami rrëfen historinë e ngritjes së minifermës së tij, një ëndërr e kahershme qysh se ishte I ri dhe nisi punë si agronom. Nga mbjellja e ullinjve të parë, në vjeljen e qindra ullinjve. Punësimi I disa puntorëve në stinën e vjeljes.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha