PD e Alibeaj do futet në zgjedhje/ Kulluri: Asnjëra palë s’duhet të regjistrohej! Bejko: Sot, nisi një epokë e re! Minxhozi: Problem, Berisha ka klonuar 100 si vetja brenda partisë

16 Mars, 22:13

TIRANË- Sot Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS) vendosi që të regjistronte Partinë Demorkatike të Enkelejd Alibeaj, por për analistin Edvin Kulluri ky ishte një vendim i gabuar. Në Report Tv, në emisionin ‘Real Story’ me gazetarin Sokol Balla, Kulluri tha se nuk duhet të ishte regjistruar asnjë nga palët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha