Për artin dhe shkencën (23 mars 2023)

24 Mars, 07:05

Profesorët e Akademisë së Shkencave kanë diskutuar mbrëmjen e sotme në studion e ‘Real Story’ me gazetarin Sokol Balla në Report TV lidhur me misionin e akademisë së re, asaj të Artit dhe Shkencës si dhe për pronësinë intelektuale në Shqipëri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha