Sa mjaltë prodhon një mbretëri bletësh?

31 Korrik, 10:23

Hapja e koshereve, nxjerja e kornizave të bletëve dhe vjelja e mjaltit. Një familje bletësh prodhon në një sezon 7 kg mjaltë. Perfitimet shëndetsore dhe ekonomike nga bletët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha