Samiti i BE-së dhe protesta e Opozitës

2 Dhjetor 2022, 06:59

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti tha se opozita nuk duhej të protestonte në 6 dhjetor në ditën kur liderët e BE-së vizitojnë Tiranën sepse një organizim i tillë, mund të konsiderohej si organizim kundër samitit, ashtu siç ndodh edhe në vende të tjera të botës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha