Sharra, mes dy kohëve

24 Tetor, 16:18

Sharrë, impakti social I zonës së trajtimit të mbetjeve të Tiranës, mbi familjet dhe punonjësit e landfillit të ri dhe modern.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha