Sharrë, zona me landfill të ri

24 Tetor, 16:16

Historia e landfillit të Tiranës, një histori në dy kohë: e kaluara e saj e hidhur, si një bombë ekologjike dhe sociale dhe e sotmja që po e shëndrron zonën në Ecopark dhe ku sëshpejti do të prodhohet, përmes një inceneratori, energji elektrike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha