'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 5 nëntor 2022

5 Nëntor, 08:43

Titujt e gazetave për sot, nga zbulohet i dashuri i Beniadës te BBC thotë se qytetet e vogla në Shqipëri janë boshatisur e deri tek Tirana-Partizani "zjarr" për titullin pas 33 vitesh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha