Si e përjetoi sulmin ndaj Berishës dhe çfarë ndodh tani? Ilir Meta përgjigjet në ‘Kontrast’

8 Dhjetor 2022, 21:57

Për Ilir Metën kishte një 'atentat' ndaj Sali Berishës më 6 dhjetor. Sipas tij Rama porositi atentatin përmes një 'aksioni të mirëorganizuar'. Meta e konsideroi një provokim nga shteti mafias për të përshkallëzuar dhunën që opozita e evitoi. Sa i përket 31-vjeçarit Gert Shehu kryetari i Partisë së Lirisë e cilësoi si të mirëtrajneruar dhe të infiltruar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha