Si përpunohet rrushi?

17 Tetor, 15:31

Fermeri i vogël Arben Dyrmyshi tregon për historinë dhe traditën në mënyrë artizanale të nxjerrjes së rakisë dhe verës në fshatrat e Elbasanit. Mbledhja e rrushit nga vreshtarët e fshatit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha