Tavolina e punës e poetit Ndre Mjeda

25 Shtator, 15:24

Në Qendrën Muzeore Ndre Mjeda, në katin e dytë, ruhet tavolina e punës, ku ai shkroi pjesën më të madhe të veprave letrare dhe studimet e tij mbi gjuhësinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha