Të gjithë armiqtë e Edi Ramës e ftuar Monika Kryemadhi

9 Maj, 20:51 | Përditesimi i fundit: 2022-05-09 21:32:27

Për Monika Kryemadhin, mazhoranca po luan një farsë sa i përket zgjedhjes së Presidentit të ri duke përdorur edhe disa deputetë nga PD. Ajo tha se nëse do të kishte vullnet që presidenti të mos ishte i njëanshëm, ishte e gjithë koha e duhur në dispozicion që të ndryshohej Kushtetuta dhe ai të zgjidhej nga Populli.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha