Toka, dashuria dhe ari i familjes

30 Tetor 2022, 14:22

Dashamir Bica, kryeplak I fshatit Qaf Shmil, thotë se toka është dashuria dhe ari I familjes së tij. Pyetjes, nëse ai mund të këmbejë një vilë në Tiranë me shtëpinë e tij në fshat, ai I përgjigjet: “Jo, kurrë!”

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha