Tre pikët e para vijnë me ‘poker’, Marseille leksion Sportingut në Francë

5 Tetor 2022, 12:28 | Përditesimi i fundit: 2022-10-05 12:29:01

Në grupin D Sportingu kryesues u mposht në Francë nga Marseille. Vendasit fituan me rezultatin 4-1 dhe morën tre pikët e para në grup. Sanchez, Harit , Balerdi e Mbemba ishin autorët e golave.

  •