Veri Jug - Çfarë peshkohet në Radhimë

4 Korrik, 16:59

Sherif Dyrmishaj, ose Kapiten Baçi, flet mbi jetën dhe punën e peshkatarëve në stacionin e anijeve të fshatit Radhimë, përfitimin nga heqja e taksë së karburanteve për anijet dhe heqjen 50 përqind të tvsh-s për mjetet në përdorim të anijeve të peshkimit. Dalja në det dhe mundësia për hapjen e një tregu të madh peshkimi në qytetin e Vlorës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha