Veri Jug - Dialog me peshkatarin Preng Ded Gjoni

26 Shtator, 16:08

Opinioni i peshkatarit Preng Ded Gjoni mbi jetën në quyetin e Ulzës. Cfarë mendon ai për klasën politike shqiptare dhe a është vaksinuar Prenga dhe familja e tij me vaksinën kundër coronavirusit covid 19.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha