Veri Jug - Disa nga shqetësimet e mjedisorëve për sezonin turistik në Ksamil.

19 Shtator, 15:13

Gazetari dhe drejtuesi i agjensisë Mjedisore AJMMI Shëlqim Hajno, në një komunikim të drejtpërdrejtë me ekspertë mjedisit dhe qytetarë sarandiotë në frekuencat e Radio Sarandës. Disa nga shqetësimet e mjedisorëve për sezonin turistik në Ksamil.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha