Dy muzeumet e shkollës Gjovalin Gjadri

10 Tetor, 15:16 | Përditesimi i fundit: 2021-10-11 07:39:47

Mësuesi I vjetër dhe drejtori I shkollës Gjovalin Gjadri në fshatin Gjadër, flet mbi iniciativën e tij mbi celjen e dy muzeumeve në mjediset e shkollës së fshatit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha