Veri Jug - E bukura në mozaikët e piktorit Cubi

11 Korrik, 16:36

Erosi në tematikën e disa prej mozaikëve të autorit Myftar Cubi. Intimitetet njerëzore dhe e bukura si kategori estetike në këto mozaikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha