Veri Jug - Ekonomia blu e bregdetit të Vlorës

4 Korrik, 16:57

Nënkryetarja e Bashkisë së Vlorës dhe doktorja e shkencave Aulona Veizi tregon planin e Bashkisë së qytetit në ndihmë të peshkatarëve, me qëllim fuqizimin e ekonomisë së familjeve të peshkatarëve, zhvillimin e turizmit dhe ekonominë e madhe në vijën bregdetare të Vlorës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha