Veri Jug - Familja Zerja, një familje e lumtur

10 Korrik, 15:01

Dashuri Zerja, mjeshtrja e gatimit të jufkave të Dibrës, pas 10 vjet pune dhe sakrificash, thotë se ajo dhe familja e saj janë të lumtur, falë punës, dashurisë për punën dhe falë Bujtinës së Jufkave, ku punon e gjithë familja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha