Veri Jug - Fshati Priskë rrëzë malit Dajt

15 Maj, 15:09

Florenc Shkoza, kryeplak I fshatit Priskë, flet për fshatin e vendlindjes, historinë dhe traditat, fshatin që dikur ka pasur edhe një minefrë qymyrguri, ku kanë punuar qindra banorë vendas.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha