Veri Jug - Historia e zanatit të kovaçit Behar Podaj

24 Korrik, 14:45

Behar Podaj, 52 vjec, rrëfen historinë e jetës dhe të mësimit të zanatit nga babai dhe gjyshi I tij në fshatin Shën Gjergj të Tiranës. Ardhja në Tiranë, hapja e punishtes dhe punët me porosi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha