Veri Jug - Malësia e Madhe në jetën time

11 Korrik, 16:37

Rrëfimet e artistit Myftar Cubi, krijuesit të mijra mozaikëve me gurë shumëngjyrësh që u lind në Malësinë e Madhe dhe krijoi me gurin lidhje të përjetëshme, falë Muzës së tij artistike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha