Mesazhet që la poeti Ndre Mjeda

25 Shtator, 15:19 | Përditesimi i fundit: 2022-09-25 15:27:12

Rrëfyesi I Qendrës Muzeore të poetit Ndre Mjeda rrëfen mesazhet e fundit të poetit rilindas, kushtuar banorëve të fshatit Kukël dhe shqiptarëve, si pasardhës të ilirëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha