Veri Jug - Ngastrat e mara me qera në Farm Hub

23 Tetor 2022, 15:06

Në Ferm Hub qytetarë nga Tirana dhe Durrësi, marein me qera ngastra toke dhe I punojnë ato në fundjavë sidomos. Ferma dhe mjediset e saj shlodhëse dhe argëtuese edhe për fëmijët

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha