Veri Jug - Një Galeri Artesh me 52 mozaikë

11 Korrik, 16:37

Piktori Myftar Cubi, autor I një ekspozite me 52 mozaikë në Galerinë e Arteve Figurative në Shkodër, zbërthen të fshehtat dhe sekretet e disa prej mozaikëve në ekspozitë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha