Veri Jug - Një jetë kushtuar fermës

23 Tetor 2022, 15:07

Qytetari Klejd Rustemi rrëfen në intervistë shkollimet, udhëtimet jasht jashtetit, eksperiencat dhe raportet e tij edhe me art kulturën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha