Veri Jug - Një vreshtë rrushi për familjen

20 Qershor, 17:31

Shpëtim Gjonaj, sot në pension, ka një kopësht të madh me drurë frutorë dhe një vreshtë me rrush prej 800 rrënjë hardhish, të cilat i vjel dy herë në vit. Vera dhe rakia për nevojat e familjes dhe të miqve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha