Veri Jug - Njeriu - një jetë në veprat e mëdha

20 Qershor, 17:30

Në fshatin Prush të Tiranës, qytetari Shpëtim Gjonaj rrëfen historinë e jetës së tij, origjinën e familjes dhe disa nga punët që ka bërë në vepra të ndryshme industriale para viteve ’90 të shekullit të kaluar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha