Stina e vjeshtës në Katundin e Ri

3 Tetor, 15:16 | Përditesimi i fundit: 2021-10-04 07:51:17

Ilir Kuçi, nëpunësi I Njësisë Administrative Katundi i Ri, si pjesë e Bashkisë së Durrësit, flet për fillimin e punëve të vjeshtës në fshat. Punimi I tokave, sa tokë të punueshme ka I gjithë Katundi i Ri, sa traktorë dhe mjete të tjera në shërbim të bujqësisë, fermat e vogla dhe bagëtitë e Katundit të Ri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha