Veri Jug/ Taso, Piktori i Merituar, në ndërrimin e viteve

1 Janar, 14:11

Veri Jug e ndan me ju festën e ndërrimit të viteve në qytetin e Paogradecit. Piktori I Merituar dhe Nderi I qytetit Anastas Kostandini, ose Taso, jep mesazhe artistike nga atelieja e tij brilante ku, qindra tablo në pikturë, vizatimet dhe mozaikët ndër vite flasin mbi përkushtimin e Tasos ndaj qytetit të zemrës. Të djelën, në ditën e parë të vitit, ndiqni reportazhin “Taso, Piktori I merituar, në ndërrimin e viteve” realizuar nga moderator I emisioneve Veri Jug, gazetari Agim Pipa

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha