Traktoristi Hasan Koka

3 Tetor, 15:14 | Përditesimi i fundit: 2021-10-04 07:51:37

Stina e vjeshtë kërkon plugimin e tokave dhe këtë punë, më mirë se kushdo e bën traktoristi Hasan Koka, njeriu që zgjohet në orën 4 të mëngjesit, mjel lopët dhe më pas del në arat e familjes për të pluguar tokat.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha