Vjelja e rrushit në ditët e fundit

17 Tetor, 15:28

Mjeshtri i vreshtarisë Qazim Duraku, në fshatin Vreshtaj të Elbasanit, flet mbi punën dhjetra vjecare në vreshtat e rrushit dhe në fund, vjeljen e tij sëbashku me pjestarët e tjerë të familjes Duraku.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha