Zylyha Miloti, zonja e madhe e humorit shqiptar

29 Maj 2018, 15:54

Emisioni Rreze Dielli në Report TV intervistë me aktoren e madhe të humorit shqiptar dhe shkodran Zylyha Miloti

Programe të tjera

Shiko të gjitha