POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Xhafaj'/ Kryemadhi: Koha e drejtësisë po vjen, jo nga Arta Marku, por nga populli

TIRANE-Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi pas largimit nga seanca e sotme plenare deklaroi se koha e drejtësisë po vjen, jo nga Arta Marku, por nga populli që nuk do të lejojë Ramën që të rrënojë dhe të grabisë më tej shqiptarët.

Parlamentarizmin po e çojnë drejt vdekjes, Rama ka frikë nga përballja. Koha e drejtësisë po vjen, jo nga Arta Marku, por nga populli. Dita e sotme tregon kapjen e sistemit, politikës shqiptare dhe cdo qelize që shqiptarët kanë vite që luftojnë.  Sot pas 27 viteve përballen me krimin e organizuar. Sot në parlament përdoren standarde të dyfishta, i mbyllet goja opozita. Kur themi drejtësinë do e marrë populli, them pasi nuk ka njeri që do të durojë. Është shumë e thjeshtë për ta kuptuar, asnjë shqiptar nuk do të lejojë që të hyrë dhe cënojë fëmijët e tyre. Unë nuk do ta lejoj, as të tjerët nuk do ta lejojnë. Fëmijëve po u shitet droga në shkolla dhe shumë të tjera. Do të vijojmë hap pas hapi, sot nuk erdhi ka frikë se do të përballet, gjeti Samitin e Bullgarisë dhe iku. Mbrojti Xhafajn, ishte ai që regjistroi Xhafajn, i nguli thikën dhe sot i thotë do të mbaj, pasi thotë edhe unë do të mbaj vëllanë tim. Parlamenti ka vdekur. Një i çmenduar asnjëherë nuk thotë jam i çmendur. Audio-përgjimi është i thjeshtë, i vërtetë.

Monika Kryemadhi

d.ba./b.ha.
Komento

Komente

 • Endriti: 17/05/2018 14:22

  Laje gojen ti funderrine me pare se te zesh ne goje popullin,monster grua

  Përgjigju
 • Diana: 17/05/2018 14:19

  Po kjo femer qenka e cmendur,injorante e debile mbeti rruge me rruge here me cizme e here zbathur,baxhelle femer.

  Përgjigju
 • Bora: 17/05/2018 14:11

  Koha e drejtesise po vjen po jo nga sharlatane si ty e sera jote por nga Arta Marku dhe te gjithe qe e duan kete vend,ti je nje funderrine nje shpirtzeze qe e ke vendosur vete fundin tend te turpshem.

  Përgjigju
 • Diana: 17/05/2018 14:08

  Qenke bere si e cmendur mona,halli i madh te ka zene,jeni bere qesharak,ti mbete rrugeve ndersa Likja ben thirrje per "maturi" se do futemi ne BE,mortja te dy lapanjoze e nivel i ulet shume.

  Përgjigju
 • Dridhe Like: 17/05/2018 14:06

  Po keta qenkan familje mafioze,kjo qenka edhe me keq se Like Floriri,ptu rrace e ndyre qe ze popullin me goje halene tende,ti je turpi i ketij vendi

  Përgjigju
 • Donela: 17/05/2018 14:04

  Ne emer te kujt populli flet kjo rrugace?????????

  Përgjigju
 • Samiu: 17/05/2018 13:59

  Populli i sat'eme apo tyt'eti?.....

  Përgjigju
 • Drejtesia: 17/05/2018 13:27

  Dhe ty moj Monik po te vjen nje funde gaxha strategjik, me gjithe ato shtepit me nga 12 banja qe i ke ndertuar me gjakun e shqiptarve.

  Përgjigju
 • Tini: 17/05/2018 12:39

  Eshte e vertete Monik, se drejtesia po vjen , pasi po qerohen nga drejtesia gjithe te korruptuarit qe ju emeruat per tju mbrojtur ju . Sa per drejresine nga populli , ai ka perfaqesues ligjor Zonjen Arta Marku dhe pret nga dita ne dite arrestimin tuaj dhe ato qe ju vine mbrapa . Ky erritim eshte shenje se keni kuptuar qe shpejt do dilni para drejtesise

  Përgjigju
 • alex: 17/05/2018 12:02

  Po ti bashke me te tjeret politikane i keni derguar ne evrope femijet ,kshu qe mos e vrit mendjen per femijet e shqiptareve te thjeshte .Me keto qe beni po tregoni se Edi Rama ju ka prek ne kallo ,spo ju le me te zhvatni ate vend sic keni bere deri me sot.Cudia me e madhe shqiptare eshte se ju keni qeverisur deri para nje viti dhe te tjeret deri para 5 vjetesh ,dhe ju keni bere kaq shume per shqiptaret e Edi Rama qenka shkaterrusi i te gjithe te mirave qe bete ju per 25 vjet .Sado lifting ti besh fytyres tende,sado kile te humbi yt shoq,ju do te mbeteni njerezit me negative e me hajdute te shqiperise.Femijet tuaj kurre nuk do krenohen per ju si prinder ,emri juaj do te fshihet shume shpejt nga historia shqiptare.

  Përgjigju