Dy gazetare ritakohen në 'E ardhmja është vajzë' me biseda të ndjera, emocione dhe shumë surpriza

Admirina Peçi, zëri që ka shpluhurosur të fshehtat e ditëve të errëta të komunizmit vjen si asnjëherë më parë në një rrëfim mbi jetën dhe karrierën.

Bora Shahini, vajza që hap pas hapi ka ngjitur shkallët e medias, ndau me ne sot ndjesitë e thellësisë së zemrës.

 Me emocione të papërsëritshme, përballë moderatores Ermira Çausholli në Report tv, nuk munguan ndjesitë e mëdha, emocionet dhe surprizat për Peçin e Shahinin. 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Të mërkurën tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse... horoskopi për ditën e sotme

Të mërkurën tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse... horoskopi për ditën e sotme